Wybierając nas,
wybierasz:

100% Wydajności

Maksymalna wydajność nawet w ekstremalnych warunkach.

100% Efektywności

Zoptymalizowane koszty eksploatacji przy pełnym obciążeniu .

100% Gwarancji

Gwarantowane zadowolenie i satysfakcja.

Czym się zajmujemy?

Klimatyzacja

Wykonawstwo instalacji klimatyzacji i chłodzenia powietrza.
Układy freonowe i wody lodowej.

Ogrzewanie

Systemy ogrzewania pompa ciepła powietrze-powietrze.
Systemy ogrzewania powietrznego.

Wentylacja

Wykonawstwo wszelkich instalacji wentylacji mechanicznej.
Oddymianie i napowietrzanie.
Instalacje pożarowe.

Serwis

Przeglądy, konserwacje, naprawy i serwis urządzeń i instalacji HVAC.
Klimatyzacja
W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji klimatyzacji komfortu w obiektach biurowych, użyteczności publicznej, gastronomicznych oraz hotelach.

Realizujemy układy klimatyzacji i chłodzenia technologicznego w obiektach przemysłowych i produkcyjnych.

Wykonujemy klimatyzację w pomieszczeniach teletechnicznych, centrach danych, serwerowniach z wykorzystaniem szaf klimatyzacji precyzyjnej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów klimatyzacji freonowej w oparciu o systemy VRV / VRF. Wykonujemy również układy chłodzenia na bazie wody lodowej w oparciu o chillery i klimakonwektory oraz układy free coolingu.

Do wszystkich wykonanych instalacji oferujemy kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz przeglądy i konserwacje.
Wentylacja
Kompleksowo wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej, odzysku ciepła oraz oddymiania i napowietrzania. Świadczymy usługi profesjonalnego nawilżania powietrza w obiektach biurowych, użyteczności publicznej, halach produkcyjnych oraz magazynowych.

Dedykujemy nasze usługi generalnym wykonawcom i inwestorom, realizującym obiekty mieszkalne wielorodzinne, biurowe, użyteczności publicznej, hotelowe i gastronomiczne oraz produkcyjne i przemysłowe. Oferujemy usługi na każdym etapie inwestycji, począwszy od koncepcji poprzez dobór, projekt, realizację po serwis i konserwację.

Współpracujemy z wiodącymi producentami z branży, zapewniając pomoc w doborze urządzeń o optymalnych parametrach technicznych, spełniających oczekiwania Klienta.
Ogrzewanie
Wykonujemy systemy ogrzewania hal i magazynów z zastosowaniem nagrzewnic wodnych, gazowych oraz kurtyn powietrznych. Nasza oferta skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych, jak również do małych warsztatów.

Projektujemy i montujemy układy kanałowego ogrzewania warsztatów i hal z zastosowaniem central wentylacyjnych, rooftopów i aparatów grzewczo-wentylacyjnych. Dla obiektów o szczególnych wymaganiach polecamy urządzenia w wersji przeciwwybuchowej.

Realizujemy prace w obiektach przemysłowych i produkcyjnych oraz sklepach wielkopowierzchniowych i obiektach wysokokubaturowych.
Serwis oraz przeglądy
Prowadzimy przeglądy i obsługę instalacji powietrznych, wodnych, freonowych i technologicznych.

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz usługi z zakresu przeglądów urządzeń i instalacji wentylacji, klimatyzacji ogrzewania i automatyki. Wykonujemy modernizacje i przeróbki oraz adaptacje. Wykonujemy regulacje kompleksowe całych systemów w celu optymalizacji pracy, jak również pomiary wymagane zgodnie z przepisami prawa.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia elektryczne, gazowe i energetyczne do obsługi i eksploatacji urządzeń i instalacji w zakresie eksploatacji i dozoru oraz certyfikaty F-GAZ.